Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa Targówek

Pogotowie zamkowe na Targówku w Warszawie to zespół profesjonalnych ślusarzy, którzy z najwyższą starannością podchodzą do każdego zlecenia. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie sprawdzenia poprawności funkcjonowania posiadanego przez Państwa zamka.
Awaryjne otwieranie drzwi jest naszą specjalnością. Z naszych usług w tym zakresie korzystają zarówno osoby prywatne, jak i instytucje.

Każdemu zdarzyć się może awaria zamka – nasze pogotowie ślusarskie sprawnie pomoże w jej usunięciu! Zajmujemy się też awaryjnym otwieraniem mieszkań. Podczas pracy dysponujemy najnowocześniejszymi narzędziami, które umożliwiają nam wykonanie bezinwazyjnego otwierania zamków.
Jeśli znajdą się Państwo w sytuacji zatrzaśniętego auta lub jeśli klucz do auta akurat gdzieś się zawieruszy, wezwijcie pogotowie ślusarskie. Doświadczony ślusarz wykona awaryjne otwieranie samochodów , wybawiając Was z trudnej sytuacji.

Na co dzień zajmujemy się także montażem zamków. Również naprawa zamków jest naszą specjalnością. Jeśli konieczna będzie wymiana zamków – wezwijcie nas, pod wskazanym adresem zjawimy się zaledwie w kilkanaście minut i profesjonalnie wykonamy zlecenie.

W Warszawie prowadzimy również usługę serwisowania zamków Dierre oraz zamków Gerda, gwarantując ich prawidłowe funkcjonowanie.
Pogotowie zamkowe Warszawa dzielnica Targówek – czynne 24 h / dobę – telefon: 500-692-600
Zapraszamy!