Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa Tarchomin

Pogotowie zamkowe Warszawa Tarchomin to zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych, systematycznie szkolących się fachowców w dziedzinie ślusarstwa. Posiadane przez nas bogate, bo ponad 20 – letnie doświadczenie zawodowe pozwala nam na sprawne wykonywanie powierzonych nam zadań, w tym awaryjnego otwierania samochodów. Jeśli zatrzasnąłeś kluczyki w kabinie samochodu bądź wewnątrz auta znajduje się dziecko, a drzwi są zablokowane lub jeśli zgubiłeś klucz do auta – skontaktuj się z nami. Przyjedziemy na miejsce zdarzenia i z pewnością pomożemy wybrnąć z tej trudnej sytuacji.

Awaryjne otwieranie aut jest naszą specjalnością, a z naszych usług na bieżąco korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale też instytucje, duże firmy i policja. Otwieranie aut bowiem wykonujemy szybko, sprawnie i bezinwazyjnie, nie pozostawiając śladów działania.

Nasi ślusarze wzywani są także do awaryjnego otwierania mieszkań. Zawsze przy sobie posiadamy dobry jakościowo sprzęt i nowe zamki, dlatego od razu możemy zaproponować montaż zamków lub wymianę zamków na nowe modele. Jeśli okaże się to konieczne, podejmiemy się także naprawy zamków.

Prowadzimy także profesjonalny serwis Dierre i Gerda, wysokiej klasy urządzeń zamkowych, gwarantujących bezpieczeństwo.
Pogotowie zamkowe Warszawa Tarchomin – czynne 24 h / dobę – telefon 500-692-600 Skorzystaj z naszych usług, zapraszamy!