KESO RIM 6000 – idealny zamiennik zamka Gerda RIM 6000

Popularny zamek do drzwi Gerda RIM 6000 i renoma producenta

W branży zabezpieczeń można wymienić kilka rodzajów i modeli zamków do drzwi, które zna praktycznie każdy ślusarz, a także wiele osób prywatnych. W tej grupie z pewnością znajdzie się Gerda RIM 6000 – jeden z popularniejszych produktów cenionej polskiej marki, która wyznacza standardy krajowego rynku. Bez wątpienia zamki Gerda należą nie tylko do najbardziej rozpoznawalnych, lecz także wysoce bezpiecznych i utrzymanych na światowym poziomie produktów, które stosujemy zarówno we własnych domach, jak i firmach, lokalach usługowych itd. To właśnie ze względu na te atuty firma wypracowała sobie najwyższą renomę i tytuł lidera.

Czy zamek Gerda RIM 6000 wymaga zamiennika?

Nowoczesne technologie oraz wysoka jakość wykorzystywanych materiałów mają swoje odzwierciedlenie w solidności i wytrzymałości polecanych zamków i wkładek do drzwi. Jednak warto nadmienić, że – o ile marka ta bezsprzecznie kojarzona jest z niezawodnością i jest to całkiem zasłużona opinia – nie wszystkie jej wyroby są absolutnym hitem. Mowa tutaj w szczególności o popularnym w swoim czasie zamku do drzwi Gerda RIM 6000. Chociaż można by się po nim spodziewać jak najwyższej jakości, to jednak ma on pewne mankamenty, które są uciążliwe dla użytkowników. Przede wszystkim jest to długi i niezbyt poręczny klucz rurkowy, który nie tylko był niewygodny, lecz także sprawiał czasem problemy w trakcie przekręcania go w zamku. Pewnego rodzaju dyskomfort oraz obniżone poczucie bezpieczeństwa spowodowały, że użytkownicy zaczęli szukać innego rozwiązania, rozglądając się za zamiennikiem Gerda RIM 6000 – zamek KESO RIM 6000, w opinii doświadczonych ślusarzy z Warszawy oraz nowych właścicieli, nadał się do tego idealnie. Co warto o nim wiedzieć?

Idealny zamiennik zamka Gerda RIM 6000 – polecany przez ślusarzy KESO RIM 6000

Pierwszą rzeczą, która już na wstępie można świadczyć o jakości oraz skuteczności zamiennika zamka Gerda RIM 6000, jest miejsce pochodzenia – KESO RIM 6000 został wyprodukowany w Szwajcarii, a jednym z jego niewątpliwych atutów jest specjalne zabezpieczenie Omega2. Na czym ono polega? To rozwiązanie w skuteczny sposób zabezpiecza przed dorabianiem kluczy do zamka KESO przez osoby, które nie mają do tego uprawnień. Innymi słowy, nie ma obawy o to, że ktoś zdobędzie bezprawie drugi taki sam komplet kluczy, co w wysokim stopniu chroni przed dostaniem się do lokalu mieszkalnego osób, których wcale nie powinno w nim być. Wkładka antywłamaniowa KESO RIM 6000 daje więc wysokie poczucie bezpieczeństwa i komfort korzystającym z niej osób. Pasuje do drzwi antywłamaniowych Gerda Star S i idealnie zastępuje poprzedni model Gerda RIM 6000. Jednocześnie poza należytym zabezpieczeniem mienia, produkt marki KESO zapewnia też znacznie większą wygodę, co stanowi jego ważny atut w oczach wielu użytkowników oraz profesjonalnych ślusarzy z Warszawy.

Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Warszawie rekomendują zamek KESO RIM 6000

Zamek do drzwi KESO RIM 6000 posiada 4 klucze w komplecie, które zabezpieczone są patentem Omega2. Przynależąca do zestawu karta bezpieczeństwa zapobiega możliwości nieuprawnionego podrobienia klucza. Dodatkowo specjaliści z Pogotowia ślusarskiego w Warszawie podkreślają, że przy użyciu tego mechanizmu można stworzyć rozbudowany system Master Key, opierający się na użytkowaniu jednego klucza generalnego do wielu par drzwi. Aby poznać więcej szczegółów, a także zlecić wymianę zamka Gerda RIM 6000 na jego odpowiednik KESO RIM 6000, najlepiej skontaktować się ze ślusarzami z Warszawy, którzy czekają na telefon 7 dni w tygodniu – tel.: 500-692-600

Call Now Button