Błyskawiczna naprawa zamków

Psujące się zamki to powszechnie występujący problem zarówno w zamkach montowanych u drzwi mieszkań, biur, jak i obiektów komercyjnych i publicznych. Jako doświadczeni fachowcy doskonale zdajemy sobie sprawę, że w sytuacji gdy posiadany zamek odmawia posłuszeństwa należy skontaktować się ze specjalistą – takim jak Ci pracujący w Pogotowiu zamkowym Piaseczno. Zapewniamy usługi ślusarskie na najwyższym poziomie. Nasi ślusarze błyskawicznie i skutecznie zajmą się naprawą zamków. Są także niezrównani, gdy w grę wchodzi montaż i wymiana zamków.

Powierzając nam naprawę zamka w drzwiach gwarantujemy, że zarówno Wasze życie, jak i posiadane mienie będą chronione w najwyższym stopniu. Ponadto, oprócz naprawy zamków zajmujemy się serwisem mechanizmów zamontowanych w drzwiach. Jako fachowcy wiemy, że tylko sprawne urządzenie ochronią przed niepowołanymi gośćmi. Naszą specjalnością jest serwis zamków Gerda i Dierre, które słyną ze swojej niezawodności.

Znamy najlepsze i najskuteczniejsze metody działania

Zatrudniani przez nas pracownicy bezustannie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w cyklicznych szkoleniach. Dzięki nabytej wiedzy ślusarze z naszego Pogotowia zamkowego wiedzą wszystko o sposobie działania zamków dostępnych obecnie na rynku. Znają najlepsze i najbardziej skuteczne metody działania, przez co są w stanie naprawić zamki każdego producenta.

Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Piasecznie znają praktycznie wszystkie rodzaje zabezpieczeń, nawet najnowocześniejsze elektroniczne zamki szyfrowe. W związku z naszym doświadczeniem doskonale wiemy, kiedy egzemplarz można naprawić.Zdarza się, że po ocenie pracy zamka stwierdzamy, że wystarczy wstawienie jednego nowego elementu, innym razem nie można już zrobić niczego poza wymianą zamka. Zawsze wybieramy rozwiązanie najbezpieczniejsze i najbardziej opłacalnie dla naszego Klienta.

Pozostałe usługi w naszej ofercie

Pogotowie zamkowe w Piasecznie realizuje bogatą ofertę usług ślusarskich. Oprócz naprawy zamków prowadzimy także usługi awaryjnego otwierania drzwi mieszkań, domów. To popularne i powszechnie wykorzystywane prace, dzięki którym w przypadku zatrzaśnięcia zamka nie trzeba go rozwiercać, lub używać innych technik inwazyjnych umożliwiających otwarcie drzwi.

W naszej ofercie znajduje się także awaryjne otwieranie samochodów. Ten rodzaj zadań cieszy się dużą popularnością wśród kierowców. Od wielu lat świadczymy również usługi montażu i wymiany zamków.

Zawsze na posterunku

Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Pełnimy dyżur również w niedziele i święta. Przyjmiemy zlecenie i zjawimy się pod wskazanym adresem tak szybko, jak to będzie możliwe, o każdej porze dnia lub nocy. Pomożemy w każdej, nawet najtrudniejszej awarii zamka.

Mogą Państwo zadzwonić pod nasz numer: 500-692-600

Call Now Button