Z nami bezpieczniej

Zamki do drzwi to swoista gwarancja bezpieczeństwa domu, jego domowników oraz zgromadzonego dobytku. Dlatego ich jakość i sposób zamontowania nie powinny być bagatelizowane. Aby mieć pewność, że wybrany rodzaj mechanizmu oraz montażu są prawidłowe zaleca się korzystać z usług specjalistów. Pogotowie zamkowe Piaseczno to firma, które nie od dziś wykonuje usługi ślusarskie, a rezultaty powierzonych jej pracownikom prac są dowodem profesjonalizmu. Specjalizujemy się w szerokim wachlarzu usług, zaczynając od wymiany i montażu zamków, poprzez naprawę zamków, aż po awaryjne otwieranie drzwi samochodów i domów. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, a także firmami z sektora prywatnego oraz instytucjami publicznymi.

Szeroka wiedza merytoryczna i umiejętności – gwarancja sukcesu

Dokładnie zdajemy sobie sprawę z tego, gdzie leży klucz do rozwiązania problemów naszych Klientów. Posiadana wiedza oraz nabyte umiejętności pozwalają nam na pracę przy każdym rodzaju zamku. Bez problemu poradzimy sobie z zamkami wpuszczanymi, antywłamaniowymi, nawierzchniowymi, elektronicznymi. Dla Państwa wygody zgłaszający się na miejscu zlecenia ślusarze prowadzą sprzedaż zamków, które posiadają atesty i certyfikaty. Polecane przez nas zamki są do kupienia także w naszym sklepie stacjonarnym znajdującym się na terenie Warszawy. Nasze Pogotowie zamkowe specjalizuje się w obsłudze zamków Gerda i Dierre.

Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Piasecznie

Pogotowie zamkowe Piaseczno robi wszystko, aby sprostać indywidualnym potrzebom Klientów. Zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowanych specjalistów –ślusarzy, dzięki którym możemy realizować zarówno te typowe, jak i nietypowe zlecenia oraz pomagać w opracowywaniu najlepszych rozwiązań dla koncepcji naszych Klientów.Dbamy o regularne szkolenia naszych pracowników, dzięki którym nowoczesne technologie związane z funkcjonowaniem zamków nie są im obce. Staramy się, aby ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym Piaseczno znali zarówno teoretyczne aspekty skutecznej wymiany zamków, ich montażu oraz naprawy zamków, jak i praktyczne metody profesjonalnej obsługi.Co więcej, dysponujemy specjalistycznym sprzętem, więc wymiana zamków w mieszkaniach i domach nie nastręcza nam problemów – bez względu na rodzaj drzwi.

Warto nam zaufać

Pogotowie zamkowe Piaseczno to firma, która swoje usługi wykonuje 7 dni w tygodniu, także w dni świąteczne. Jesteśmy świadomi, że problem z zamkiem może zdarzyć się o każdej porze, dlatego jesteśmy dostępni przez całą dobę.

Zachęcamy do kontaktu! Jeżeli masz problem nie czekaj zadzwoń do nas – 500-692-600!

Nasz telefon to:

Call Now Button