Montaż i wymiana zamka w drzwiach Warszawa

Montaż zamka w drzwiach Warszawa

W jakich sytuacjach warto dokonać wymiany zamka w drzwiach?

Nasza firma wykonuje specjalizuje się w usługach ślusarskich, takich jak naprawa zamków, serwis zamków, a także montaż i wymiana zamków. Ostatnią usługę polecamy szczególnie w sytuacjach takich jak:

 • zacinający się, zużyty lub całkowicie zepsuty zamek, który nie gwarantuje domownikom bezpieczeństwa,
 • złamany klucz w zamku,
 • zagubienie kluczy,
 • próba włamania do mieszkania,
 • zakup mieszkania z rynku wtórnego,
 • brak odzyskania kluczy od lokatora, który przestał wynajmować mieszkanie.

W każdej z wymienionych sytuacji wezwać nas możesz do wymiany zamka i montażu nowego mechanizmu. Pracownicy Pogotowia zamkowego są zawsze w gotowości do wykonania takiej usługi! Posiadają przy sobie zestaw najpopularniejszych, sprawdzonych mechanizmów. Prowadzimy sprzedaż zamków najlepszych marek. W naszej ofercie znajdują się m.in. zamki Gerda i zamki Dierre.

Pogotowie zamkowe w Warszawie prowadzi również usługi w zakresie montażu zamków w różnym przestrzeniach. Pomożemy dobrać właściwy zamek do danego miejsca, wykonując usługi dla osób prywatnych, jak i dla firm oraz instytucji. Dobieramy mechanizmy, które nie tylko skutecznie przeciwdziałają włamaniom, ale także zapewniają odpowiedni komfort użytkowania.

Montaż i wymianę zamków realizujemy w terminach dogodnych dla naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu: 500-692-600

Montaż i wymiana zamków Warszawa – komu zlecić?

Nowe mieszkanie? A może po prostu chcesz zlecić montaż nowego zamka w drzwiach w Warszawie? Nie warto podejmować prób wykonania tego samodzielnie. W stolicy działa bowiem Pogotowie zamkowe Warszawa, które proponuje bogaty wachlarz usług: od naprawy, poprzez montaż i wymianę zamka, po awaryjne otwieranie mieszkań. Jeśli więc potrzebujesz pomocy rzetelnych ślusarzy – dobrze trafiłeś.

Świadczymy nasze usługi siedem dni w tygodniu, w tym również w święta. W kwestii zamków wszystkim zależy na czasie – zamek jest bowiem gwarancją bezpieczeństwa mieszkańców. Jesteśmy tego świadomi, dlatego oferujemy możliwie najkrótszy termin realizacji usług, starając się wykonać wymianę, montaż zamków lub naprawę zamków tak szybko, jak to tylko możliwe.

Posiadamy ogromne doświadczenie, zgromadzone dzięki codziennemu wykonywaniu zleceń oraz nieustannemu podnoszeniu kwalifikacji poprzez szkolenia. Doskonale znamy różne rodzaje zamków, co znacznie skraca czas wykonywania usługi. Jesteśmy sprawni, precyzyjni, fachowi. Nawet jeśli w trakcie świąt pojawi się więc niespodziewana sytuacja, jak częste zacinanie się zamka lub jego uszkodzenie – przyjedziemy do Ciebie od razu. Z naszych usług skorzystać można na terenie Warszawy i okolic.

Pamiętaj, że nieumiejętna wymiana zamków w drzwiach może skutkować ich uszkodzeniem. Nie polecamy także zlecania niesprawdzonym fachowcom usług montażu i wymiany zamków. Nikt nie lubi marnowania czasu ani pieniędzy. Nie warto ufać samozwańczym fachowcom, za którymi nie stoją żadne rekomendacje. Jako firma od lat działająca na rynku dysponujemy różnymi formami potwierdzenia naszych kwalifikacji – od tych formalnych po zadowolenie naszych klientów.

Wsparcie w doborze odpowiedniego zamka

Służymy także wsparciem w kwestiach związanych z zakupem odpowiedniego zamka. Mamy w ofercie zamki sprawdzonych firm, słynących z produktów bardzo wygodnych w stosowaniu oraz, przede wszystkim, bezpiecznych. Możemy z pełnym przekonaniem polecać te zamki naszym klientom. Szczególnie rekomendujemy zamki znanych i cenionych na świecie marek, wśród których znajdują się zamki do drzwi KESO, Gerda, Dierre, Mottura, Salto, Ikon czy EffEff. Pośród nich mogą Państwo wybrać zamki jednopunktowe i wielopunktowe.

W naszej ofercie proponujemy zamki nawierzchniowe, często traktowane przez klientów jako zamki dodatkowe. Jako główne zamki w domach i mieszkaniach najczęściej montujemy zamki wpuszczane, ze szczególnym naciskiem na zamki antywłamaniowe. Niesłabnącą popularnością cieszą się także zamki nawierzchniowe z łańcuchem.

Coraz popularniejsze, nie tylko w firmach, biurach czy hotelach, ale również w domach (szczególnie w obiektach inteligentnych) są zamki elektroniczne. Są one niezwykle wygodne – mechanizmem otwierania i zamykania można sterować bez pomocy kluczy stosując karty, czytniki, kody, telefony, a nawet dane biometryczne typu odcisk palca.

Jeśli zależy Ci na błyskawicznym wykonaniu usługi ślusarskiej takiej jak wymiana czy montaż zamka w sposób precyzyjny i bezbłędny, zależy Ci na czasie i ograniczeniu wydatków – czekamy na Twój telefon. Wystarczy, że do zadzwonisz do Pogotowia zamkowego w Warszawie. Zapraszamy do kontaktu! Nr telefonu: 500-692-600

Fachowe usługi ślusarskie to nasza codzienność!

Montażem i wymianą zamków we wszystkich dzielnicach Warszawy oraz jej okolicach zajmujemy się codziennie. Dzięki wykonaniu tysięcy zleceń, a także systematycznemu podnoszeniu wiedzy na temat technik ślusarskich oraz technologii zabezpieczeń jesteśmy w stanie realizować nawet bardzo skomplikowane zlecenia o zróżnicowanym stopniu trudności, wymagające wysokich umiejętności oraz specjalistycznych narzędzi.

Po zgłoszeniu nasz profesjonalny ślusarz przyjedzie we wskazane miejsce, aby wykonać jedną z wybranych przez Ciebie usług. Oferujemy:

Zachęcamy także do skorzystania z bogatej oferty zamków w prowadzonym przez naszą firmę sklepie stacjonarnym z zamkami w Warszawie. Tu doświadczony sprzedawca pomoże dobrać odpowiedni mechanizm do konkretnego miejsca i podpowie jego mocne oraz słabsze strony. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Nr telefonu: 500-692-600

Pogotowie Zamkowe Warszawa – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

 • awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów
 • awaryjne otwieranie sejfów i kas pancernych
 • naprawa, montaż i wymiana zamków drzwiowych
 • serwis drzwi i zamków
 • zabezpieczenia drzwiowe i okienne
 • świadczymy usługi ślusarskie dla firm i indywidualnych klientów

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Warszawa TEL.: 500-692-600

Call Now Button