Zamki do drzwi Warszawa – Gerda, Dierre i inne

Zamki do drzwi Warszawa

Zamki do drzwi mieszkań Warszawa

Montaż i wymiana zamka, zwłaszcza po usterce, wymaga sporego zastanowienia nad zastosowaniem nowego, odpowiedniego mechanizmu. W tej sytuacji warto zwrócić się do fachowców, którzy o zamkach wiedzą wszystko – do ślusarzy z Pogotowia zamkowego w Warszawie. Pracownicy sklepów budowlanych nie mają wystarczającego doświadczenia, by racjonalnie ocenić, który zamek zagwarantuje najwyższe bezpieczeństwo przy optymalnej cenie.

Zaufaj specjalistom!

Pogotowie zamkowe w Warszawie zajmuje się wszystkimi usługami z zakresu ślusarstwa. Montujemy, wymieniamy i wykonujemy naprawę zamków, oferujemy pomoc przy awaryjnym otwieraniu zamków samochodowych i awaryjnym otwieraniu drzwi, a ponadto prowadzimy sprzedaż zamków. Mamy długoletnie doświadczenie, zbierane dzięki codziennej pracy i licznym szkoleniom, podnoszącym nasze kwalifikacje i wiedzę na temat bieżących zmian i nowinek wprowadzanych na tym rynku.

Rozumiemy, jak istotne jest bezpieczeństwo, niezawodność i wygoda użytkowania. Prowadzimy nasze usługi całodobowo – siedem dni w tygodniu, w niedziele i święta, realizując dyżury, dzięki którym służymy pomocą nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Dlatego jeśli czujesz, że Twój zamek nie jest już wystarczająco sprawny – możesz skierować się do nas.

Sprzedaż zamków najlepszych firm

Oferujemy zamki firm, którym sami ufamy. Nie polecamy naszym klientom niczego, czego skuteczności nie bylibyśmy wystarczająco pewni! Prowadzimy sprzedaż zamków Gerda, Dierre, Mottura – czyli produktów z bardzo wysokiej półki przy jednocześnie przystępnych, uczciwych cenach. Ich jakość potwierdzają liczne atesty i certyfikaty.

Niewiele producentów oferuje tak daleko rozwinięte systemy bezpieczeństwa i skomplikowane, a wygodne w użytkowaniu mechanizmy. Możesz być pewny, że nie trzeba będzie za kilka miesięcy wzywać nas w celu wymiany zamków na inne lub w celu naprawy usterki. Jednocześnie zapewniamy, że takie mechanizmy też potrafimy otwierać awaryjnie – w ramach awaryjnego otwierania mieszkań.

Zamki do drzwi Gerda, Mottura czy Dierre są doskonałą inwestycją. Inwestycją – bo mówimy o inwestycji w bezpieczeństwo.

Zamki elektroniczne

Dla tych klientów, którzy szukają najnowszych rozwiązań, mamy w ofercie zamki elektroniczne do drzwi: KESO Entr lub Simons Voss. To stylowe, łatwe w użyciu i bardzo rozwinięte technicznie zamki, gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Wprowadzenie nowej technologii do mieszkania można zacząć już od zamka w drzwiach!

Udzielimy porady i wykonamy prace montażowe

Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i montażem zamków Mottura, Gerda i Dierre w drzwiach. Dbamy o to, by wszystko odbyło się sprawnie (dlatego przyjeżdżamy natychmiast po wezwaniu lub umawiamy się na korzystny termin), cicho, precyzyjnie (bez zbędnych uszkodzeń na powierzchni drzwi) i skutecznie. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie zamków. Możesz bez obaw powierzyć nam swoje bezpieczeństwo – wiemy, co zrobić, byś nie obawiał się włamań.

Zachęcamy do skorzystania z usług Pogotowia zamkowego w Warszawie, nie tylko przy zakupie i zamków Mottura, Gerda i Dierre. Jesteśmy specjalistami w każdej dziedzinie – zajmujemy się również awaryjnym otwieraniem samochodów. Wystarczy jeden telefon – tel. +48 500-692-600

Pogotowie Zamkowe Warszawa – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

  • awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów
  • awaryjne otwieranie sejfów i kas pancernych
  • naprawa, montaż i wymiana zamków drzwiowych
  • serwis drzwi i zamków
  • zabezpieczenia drzwiowe i okienne
  • świadczymy usługi ślusarskie dla firm i indywidualnych klientów

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Warszawa TEL.: 500-692-600

Call Now Button