Serwis Drzwi Zamków Warszawa

Naprawa zamków w drzwiach

Coś tu się zacina, klucza nie da się w pełni wsunąć, zamek wykrzywia klucz? Usterki zamków mogą budzić niepokój. Faktycznie, nawet nieznaczne popsuty zamek przestaje pełnić swoje funkcje i jest łatwiejszy do przeforsowania. A skoro jego zadaniem jest strzeżenie bezpieczeństwa domowników – trzeba jak najszybciej podjąć się jego naprawy! Nasza firma świadczy usługi związane z naprawą zamków w Warszawie nawet wtedy, gdy żaden inny ślusarz nie chce się podjąć zadania – czyli w święta oraz poza godzinami pracy.

Całodobowa pomoc

Pogotowie zamkowe w Warszawie przyjedzie z odsieczą natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. W takich kwestiach czas jest niezwykle istotny – bezpieczeństwo przede wszystkim. Świadczymy nasze usługi całodobowo, siedem dni w tygodniu, także w dni wolne. Wykonujemy zadanie szybko, cicho i precyzyjnie.

Dojeżdżamy do każdej części Warszawy. Staramy się to zrobić natychmiastowo, choć wiadomo, że odległości w stolicy są dość duże. Mimo to dbamy o niski czas oczekiwania na naszych fachowców. Specjalizujemy się nie tylko w usługach związanych z serwisem zamków, ale również montażem zamków, ich wymianą, sprzedażą zamków renomowanych firm czy awaryjnym otwieraniem. To sprawia, że o zamkach wiemy już wszystko.

Pamiętaj, że nie warto próbować samodzielnie naprawiać zamków, ponieważ ich mechanizmy są na to zbyt skomplikowane, a niektóre przy próbie przeforsowania mogą ulec jeszcze dalszej usterce, co będzie wymagało dłuższej naprawy lub wymiany zamków. Dysponujemy pełnym zakresem najnowocześniejszych narzędzi, służących do naprawy zamków. Dzięki temu nie obudzimy Twoich sąsiadów.

Doświadczenie to proces

Wiedza jest niezbędna, a w tej branży nie można osiąść na laurach. Zamki bowiem są coraz bardziej zaawansowane, przez co musimy pozostawać na bieżąco z nowinkami ze świata ślusarskiego. Poza codzienną pracą (a trzeba przyznać, że w Warszawie serwis zamków jest bardzo często potrzebny) staramy się doskonalić nasze umiejętności poprzez szkolenia, warsztaty i samodzielne ćwiczenia na różnych modelach.  Dlatego jesteśmy bezkonkurencyjni w m.in. zakresie awaryjnego otwierania samochodów.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Ich zaufanie jest dla nas najwyższą formą uznania i świadczy o jakości wykonywanych przez nas usług.

Inne usługi

Zajmujemy się, jak już wspomnieliśmy, nie tylko pełnym serwisem zamków, ale również ich montażem czy wymianą. Jeśli problemy z zamkiem są zbyt częste, oferujemy wymianę na lepsze, bardziej nowoczesne zamki – dysponujemy różnymi modelami, które możemy polecić naszym klientom. To produkty dobrych firm, którym sami zaufaliśmy. Każdy ślusarz z Pogotowia zamkowego w Warszawie chętnie udzieli porad w zakresie zakupu odpowiedniego mechanizmu. Ceny są bardzo korzystne, dzięki czemu natychmiastowa poprawa poczucia bezpieczeństwa jest dostępna dla każdego. Dbamy o to, bo bezpieczeństwo jest prawem.

Ponadto zajmujemy się awaryjnym otwieraniem drzwi do mieszkań wykonujemy te zadania w sposób błyskawiczny, bez żadnych śladów i bez oskarżeń o próbę włamania.

Jeśli więc szukasz sprawdzonych, doświadczonych specjalistów w Warszawie z dziedziny usług ślusarskich, nie mogłeś trafić lepiej!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz numer telefonu: +48 500-692-600

Pogotowie Zamkowe Warszawa – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

  • awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów
  • awaryjne otwieranie sejfów i kas pancernych
  • naprawa, montaż i wymiana zamków drzwiowych
  • serwis drzwi i zamków
  • zabezpieczenia drzwiowe i okienne
  • świadczymy usługi ślusarskie dla firm i indywidualnych klientów

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Warszawa TEL.: 500-692-600

Call Now Button