Naprawa zamków Warszawa Tarchomin

Świadczymy wysokiej klasy usługi ślusarskie. Zatrudniamy Naprawa zamków Tarchominwyłącznie najlepszych fachowców od ślusarstwa, tworząc na Tarchominie w Warszawie profesjonalne pogotowie zamkowe.
Do naszych specjalności należy naprawa zamków. Zatem jeśli zauważą Państwo, że posiadany zamek nie działa tak sprawnie jak kiedyś, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Ślusarz przyjedzie na miejsce zdarzenia i oceni sytuację, a następnie zaproponuje optymalne rozwiązanie problemu.

Prowadzimy również profesjonalny  serwis zamków. To ważne szczególnie teraz, gdy w Warszawie słyszy się o serii „białych włamań” do drzwi marki Dierre  sprzed 2012 roku. Serwis Dierre przyjedzie pod wskazany adres, by dokładnie sprawdzić Państwa zamek. W stałej sprzedaży posiadamy nowe modele zamków Dierre, które mogą Państwo u nas nabyć, zapewniając sobie bezpieczeństwo. Przeprowadzamy także serwis Gerda i także posiadamy w stałej ofercie handlowej zamki tego producenta.

Serwis zamków 24h – Warszawa i okolice

Zatrudniani przez nas ślusarze na co dzień wykonują też awaryjne otwieranie drzwi. Klientom, którzy zatrzasną drzwi auta pomagamy w awaryjnym otwieraniu samochodów. Do naszych stałych prac należy też sprawny montaż zamków.

Nasi fachowcy wzywani są także do wymiany zamków na nowe, tę usługę wykonujemy gdy posiadany przez Państwa zamek nie nadaje się już do dalszej eksploatacji. Naszą misja jest zapewnienie Państwu bezpieczeństwa!

Pogotowie zamkowe Warszawa Tarchomin – czynne 24 h / dobę – zapraszamy!
Kontakt: 500-692-600

Call Now Button