Naprawa zamków Warszawa Targówek

Prowadzone przez nas na Targówku w Naprawa zamków w drzwiach TargówekWarszawie Pogotowie zamkowe zatrudnia wyłącznie wysokiej klasy, wykwalifikowanych ślusarzy, którzy doskonale znają wszystkie techniki awaryjnych otwarć drzwi i zamków.
Naprawa zamków należy do naszych specjalności. Prowadzimy także serwis zamków, w tym serwis Gerda i serwis Dierre. Jak podaje warszawska policja, na terenie stolicy wzrasta liczba tak zwanych „białych włamań” do drzwi Dierre nabytych przed 2012 rokiem. Właścicieli tego modelu drzwi zachęcamy do skontaktowania się z nami. Profesjonalny ślusarz przyjedzie pod wskazany przez Państwa adres i zaproponuje optymalne rozwiązanie, być może będzie to nawet wymiana zamka na nowy, niemożliwy do sforsowania przez złodzieja.

Awaryjne otwieranie mieszkań to praca jaką wykonujemy w tej części miasta każdego dnia, bo i codziennie naszym Klientom przydarzają się awarie zamków.
Klientom udzielamy szybkiej i sprawnej pomocy w awaryjnym otwieraniu samochodów. Podejmujemy się otwarcia każdego auta, zarówno marki popularnej, jak i luksusowej. Bezinwazyjnie, bez uszkodzeń oraz zarysowań otworzymy każdy pojazd!

Awaryjnie otwieramy drzwi i naprawiamy zamki

Do naszych codziennych obowiązków należy tez montaż zamków. Zajmujemy się również wymianą zamków.
Świadczymy szeroki wachlarz usług ślusarskich – zawsze na czas, profesjonalnie i bezinwazyjnie – to nasza dewiza!

Pogotowie zamkowe na Targówku w Warszawie zaprasza do skorzystania z usług profesjonalnych ślusarzy.
Pracujemy 24 h / dobę – telefon do nas: 500-692-600
Zapraszamy!

Call Now Button