Naprawa zamków Warszawa Białołęka

Naprawimy każdy zamek w drzwiach mieszkania lub domu

Pogotowie zamkowe Warszawa Białołęka to doskonali Naprawa zamków w drzwiach Białołękaślusarze, którzy podejmą się usunięcia każdej awarii zamka. Do naszych codziennych obowiązków należy naprawa zamków. Zatem jeśli zauważą
Państwo, że posiadany przez Was zamek nie działa tak sprawnie jak kiedyś, warto skontaktować się z nami! W takiej sytuacji wykonamy także serwis zamków.
Przechodzimy profesjonalne szkolenia, dzięki którym fachowo wykonujemy serwis Dierre oraz serwis Gerda – urządzeń antywłamaniowych, które zabezpieczają Państwa mienie. Szczególnie teraz, kiedy w Warszawie nagminnie zdarzają się tak zwane „białe włamania” do drzwi Dierre nabytych przed 2012 rokiem, warto sprawdzić, czy z zamkiem jest wszystko w porządku.

Jesteśmy także pomocni w przypadku awaryjnego otwierania drzwi. Klientom pomagamy również w awariach zamków aut na drodze wykonując awaryjne otwieranie samochodów każdej marki. Usługi ślusarskie, jakie wykonujemy dotyczą zarówno aut popularnych takich jak Skoda, Fiat czy Volkswagen, ale i luksusowych – Audi, Ferrari, Porsche oraz Mercedes.

Postaw na sprawdzony serwis zamków

Jesteśmy profesjonalnymi ślusarzami z długoletnim doświadczeniem zawodowym, dbamy o Państwa bezpieczeństwo na co dzień.
Montaż i wymiana zamków w naszym wykonaniu przebiega sprawnie, szybko i zawsze bezinwazyjnie.

Pogotowie zamkowe na Białołęce w Warszawie poleca swoje profesjonalne usługi ślusarskie.

Dyżurujemy całodobowo!
Skontaktuj się z nami – telefon:  500-692-600

Call Now Button