Serwis Drzwi Zamków Warszawa

Zamek nie pracuje jak powinien? Zamów naprawę zamków!

Jesteśmy firmą ślusarską, która specjalizuje się w usługach związanych z zamkami. Od wielu lat dla naszych klientów wykonujemy prace związane z naprawą zamków każdego rodzaju. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, firmy i instytucje. Klienci cenią nas za rzetelność i profesjonalizm realizacji oraz szybki czas reakcji na zgłoszenie.

Podejmujemy się naprawy niemal wszystkich zamków. W naszej ofercie znajduje się zarówno naprawa zamków tradycyjnych – nawierzchniowych czy wpuszczanych, jak i bardziej skomplikowanych mechanizmów typu zamki antywłamaniowe. Prowadzimy również naprawę zamków elektronicznych i szyfrowych oraz zamków specjalistycznych – np. antypanic.

Oferujemy naprawę zamków wszystkich znanych i cenionych na rynku marek, wśród których warto wymienić zamki do drzwi Dierre, zamki do drzwi Gerda, zamki Ikon, KESO, Mottura, EffEff czy Salto. Są to bardzo solidne mechanizmy, jednak jak wszystkie urządzenia z biegiem czasu się zużywają i wymagają drobnych napraw czy wymiany części.

W naszej ofercie znajduje się także serwis zamków. Zalecamy systematyczną konserwację mechanizmów – pozwala to dłużej cieszyć się bezawaryjnym działaniem zamków oraz minimalizuje ryzyko uszkodzenia mechanizmu lub jego samoczynnego zacięcia. Pogotowie zamkowe w Warszawie oferuje serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda. Te dwie marki są najbardziej popularne w Polsce. Zapewniają wysoki poziom ochrony i są odporne na włamania, co potwierdzają przyznane im stosowne certyfikaty.

Artur Halig
Artur Halig
2024-04-19
Miła i fachowa obsługa. Polecam.
Tommy Karczek
Tommy Karczek
2024-03-26
Bardzo profesjonalnie załatwiona wymiana zamka.
Joanna Kornaga
Joanna Kornaga
2024-03-18
Bardzo profesjonalna firma, działa błyskawicznie i ma przystępne ceny. Już drugi raz pomógł mi Pan Valentyn Vinnichenko. Pan Valentyn za pierwszym razem przyjechał w ciągu pół godziny od zgłoszenia problemu, a następnie wymienił sprawnie i szybko zamek. Za drugim razem, w innym miejscu, sam powiedział, że nie warto wymieniać zamka, tylko można go naprawić. Bardzo doświadczony, uczciwy i rzetelny człowiek, na dodatek niezwykle sympatyczny. Zdecydowanie polecam!
Mateusz Wojtaluk
Mateusz Wojtaluk
2024-02-19
Dziękujemy panu Valentemu za pomoc w otworzeniu drzwi w nocy, bardzo pomocny i miły i doświadczony ślusarz
Marcin Gryzek
Marcin Gryzek
2024-02-19
Szybko profesjonalnie. Bardzo miły Fachowiec.
Weronika Popławska
Weronika Popławska
2024-02-13
Utknęłyśmy w mieszkaniu przez zepsuty zamek. Bardzo miły Pan pojawił się szybko i nas uwolnił 😉 Cała interwencja sprawna i profesjonalna, a cena uczciwa.
Szymon Krolikowski
Szymon Krolikowski
2020-10-30
Polecam.
Piotr J
Piotr J
2020-07-24
Szybko sprawnie i nie drogo

Naprawa zamków Warszawa – zadbaj o bezpieczeństwo!

Zamek się zacina, nie można przekręcić klucza lub wyraźnie widać, że mechanizm zamkowy pomału się zużywa? To moment, aby wezwać fachowców z Pogotowia zamkowego, którzy zajmą się naprawą zamka! Warto wiedzieć, że zepsuty zamek nie tylko stwarza ryzyko, że całkowicie się zamknie i konieczne wykonanie awaryjnego otwierania drzwi, lecz również nie spełnia swoich funkcji zabezpieczających domowników oraz mienie znajdujące się w mieszkaniu. Niesprawny zamek jest bowiem dużo łatwiejszy do sforsowania.

Pamiętaj, że nie warto próbować samodzielnie naprawiać zamków, ponieważ ich mechanizmy są na to zbyt skomplikowane, a niektóre przy nieumiejętnej próbie naprawy mogą ulec jeszcze większym uszkodzeniom. Z tego powodu warto wezwać specjalistów z Pogotowia zamkowego.

Pogotowie ślusarskie oferuje profesjonalną, sprawną i precyzyjną naprawę zamków. Nasi ślusarze do każdego zadania podchodzą z ogromnym zaangażowaniem i traktują zlecenia indywidualnie, oceniając stan zamków. Jeśli sprawdzą, że zamek nie będzie działał prawidłowo pomimo prób naprawy, oferują możliwość wymiany zamków. Wszystko po to, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo naszym klientom!

Pomoc ślusarska 7 dni w tygodniu

Pogotowie zamkowe działające na terenie Warszawy i okolic dostępne jest 7 dni w tygodniu, w tym także w niedziele i święta. Gdy nasza pomoc i wykonanie usługi takiej jak awaryjne otwieranie zamków czy samochodów potrzebne jest natychmiast, przyjeżdżamy w najszybszym możliwym czasie. Usługi ślusarskie takie jak naprawa, montaż i wymiana zamków możesz również umówić na dogodny dla Ciebie termin.

Dojeżdżamy do każdej części Warszawy. Wiemy, jak istotne jest bezpieczeństwo klientów, dlatego dbamy o niski czas oczekiwania na naszych fachowców. Każdą usługę realizujemy szybko, a przy tym niezawodnie.

W przypadku wystąpienia potrzeby oprócz naprawy możemy zająć się także wymianą zamków w drzwiach. Usługę tą rekomendujemy szczególnie wtedy, gdy problemy z zamkiem są zbyt częste. Klientom oferujemy wymianę na lepsze, bardziej nowoczesne zamki – dysponujemy różnymi modelami sprawdzonych marek, które dobieramy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań klientów. Każdy ślusarz z Pogotowia zamkowego w Warszawie chętnie udzieli porad w zakresie zakupu odpowiedniego mechanizmu. Dzięki temu rozwiązaniu natychmiastowa poprawa poczucia bezpieczeństwa jest dostępna od razu dla każdego.

Doświadczenie, umiejętności i specjalistyczne narzędzia

Wiedza do wykonania naprawy, wymiany i montażu zamków jest niezbędna, jednak w branży ślusarskiej nie można osiąść na laurach. Zamki bowiem są coraz bardziej zaawansowane, dlatego staramy się pozostawać na bieżąco z nowinkami ze świata ślusarskiego. Poza codzienną pracą podejmujemy kroki, aby doskonalić nasze umiejętności poprzez szkolenia, warsztaty i samodzielne ćwiczenia na różnych modelach. Z tej przyczyny jesteśmy bezkonkurencyjni w realizacji usług ślusarskich każdego rodzaju, na różnych modelach zamków.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, zaś ich zaufanie to najwyższa forma uznania i świadczy o jakości wykonywanych przez nas zleceń. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach: 500-692-600

Pozostałe usługi ślusarskie Pogotowia zamkowego Warszawa

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji usług ślusarskich. Oprócz naprawy zamków, którą zalecamy w przypadku niewielkich problemów z zamkiem, podejmujemy się także zadań takich jak:

Jesteśmy w każdej chwili przygotowani, aby podjąć się każdego ze zleceń. Jeśli szukasz sprawdzonych, doświadczonych specjalistów w Warszawie z dziedziny usług ślusarskich, nie mogłeś trafić lepiej!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz numer telefonu: 500-692-600

Pogotowie Zamkowe Warszawa – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

  • awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów
  • awaryjne otwieranie sejfów i kas pancernych
  • naprawa, montaż i wymiana zamków drzwiowych
  • serwis drzwi i zamków
  • zabezpieczenia drzwiowe i okienne
  • świadczymy usługi ślusarskie dla firm i indywidualnych klientów

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Warszawa TEL.: 500-692-600

Call Now Button