Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa Targówek

Pogotowie zamkowe na Targówku w WarszawieOtwieranie zamków i drzwi Targówek to zespół profesjonalnych ślusarzy, którzy z najwyższą starannością podchodzą do każdego zlecenia. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie sprawdzenia poprawności funkcjonowania posiadanego przez Państwa zamka.
Awaryjne otwieranie drzwi jest naszą specjalnością. Z naszych usług w tym zakresie korzystają zarówno osoby prywatne, jak i instytucje.Każdemu zdarzyć się może awaria zamka – nasze pogotowie ślusarskie sprawnie pomoże w jej usunięciu! Zajmujemy się też awaryjnym otwieraniem mieszkań. Podczas pracy dysponujemy najnowocześniejszymi narzędziami, które umożliwiają nam wykonanie bezinwazyjnego otwierania zamków.

Nasi ślusarze są zawsze do Państwa usług.

Jeśli znajdą się Państwo w sytuacji zatrzaśniętego auta lub jeśli klucz do auta akurat gdzieś się zawieruszy, wezwijcie pogotowie ślusarskie. Doświadczony ślusarz wykona awaryjne otwieranie samochodów , wybawiając Was z trudnej sytuacji.Na co dzień zajmujemy się także montażem zamków. Również naprawa zamków jest naszą specjalnością. Jeśli konieczna będzie wymiana zamków – wezwijcie nas, pod wskazanym adresem zjawimy się zaledwie w kilkanaście minut i profesjonalnie wykonamy zlecenie.W Warszawie prowadzimy również usługę serwisowania zamków Dierre oraz zamków Gerda, gwarantując ich prawidłowe funkcjonowanie.
Pogotowie zamkowe Warszawa dzielnica Targówek – czynne 24 h / dobę – telefon: 500-692-600
Zapraszamy!
Call Now Button