Montaż i wymiana zamków Warszawa Targówek

Pogotowie zamkowe Warszawa Targówek to zespół Montaż zamków Gerda Targówekprofesjonalnych ślusarzy. Posiadamy olbrzymie, bo ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w zawodzie, a nasze umiejętności rozwijamy poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach zawodowych. Montaż i wymiana zamków należą do naszych codziennych obowiązków.

Do dyspozycji posiadamy wysokiej klasy narzędzia, które umożliwiają nam bezinwazyjną pracę. Na miejsce awarii przyjeżdżamy w kilkanaście minut od przyjęcia zgłoszenia i sprawnie wykonujemy montaż zamków. Śmiało można stwierdzić, że montowanie zamków jest naszą specjalnością i w tym zakresie pomogliśmy już szerokiej grupie Klientów.
W stałej sprzedaży posiadamy zamki Gerda oraz zamki Dierre, co jest nie bez znaczenia szczególnie teraz, kiedy w Warszawie wzrasta liczba „białych włamań” do drzwi Dierre zakupionych przed 2012 rokiem. Wezwij nas, jeśli posiadasz takie drzwi. Nasi fachowcy zaproponują odpowiednie prace przy drzwiach i zamku, być może konieczna okaże się  wymiana zamka na nowy.

Otwieramy drzwi, wymieniamy zamki

Awaryjne otwieranie drzwi także należy do naszych obowiązków. Również awaryjne otwieranie samochodów wykonujemy zawsze, gdy zatrząsną Państwo drzwi pojazdu lub gdy zgubi się klucz do auta. Podejmujemy się bezinwazyjnego awaryjnego otwierania samochodów – bez zbędnych uszkodzeń czy zarysowań lakieru auta.
Świadczymy usługi ślusarskie na najwyższym poziomie, zapewniając Państwu bezpieczeństwo.

Pogotowie zamkowe na Targówku w Warszawie – pracujemy 24 h / dobę!
Skontaktuj się z nami: 500-692-600
Zapraszamy!

Call Now Button