Pogotowie ślusarskie Warszawa Targówek

Niezwykle miło jest nam powitać Państwa na stronie Usługi ślusarskie TargówekPogotowia zamkowego na Targówku w Warszawie. Zatrudniani przez nas specjaliści to doskonali ślusarze, którzy posiadają ponad 25-letnie doświadczenie w pracy w zawodzie, podparte fachową wiedzą. Zatrudniani przez nas ślusarze uczestniczą w licznych szkoleniach branżowych, dzięki czemu potrafią Państwu pomóc w usunięciu każdej awarii zamka.

Wykonujemy:
· Awaryjne otwieranie mieszkań
· Awaryjne otwieranie drzwi
· Awaryjne otwieranie samochodów
· Montaż i wymiana zamków
· Naprawę zamków
· Dorabianie kluczy
· Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zamków

Świadczone przez nas usługi wykonujemy zawsze na najwyższym poziomie, z dbałością o Państwa mienie i bezpieczeństwo. Szybko i fachowo udzielamy pomocy w usuwaniu awarii zamków.

Całodobowe usługi ślusarskie w Warszawie

Do Klientów dojeżdżamy oznakowanym samochodem, w którym staramy się zawsze mieć niezbędny sprzęt ślusarski, w tym nowe zamki do montażu i ich wymiany. Po przyjęciu zgłoszenia, pod wskazanym adresem pojawiamy się w zaledwie kilkanaście minut, by sprawnie uporać się z uszkodzonym, zepsutym lub zatrzaśniętym urządzeniem.

Polecamy się – Pogotowie zamkowe Warszawa Targówek.
Czynne: 24 h / dobę.
Kontakt: 500-692-600

Świadczymy również usługi w dzielnicach Warszawy i okolicach:

Bielany, Bemowo, Wola, Centrum, Ochota, Ursynów, Mokotów, Wilanów, Tarchomin, Białołęka, Bródno, Saska Kępa, Grochów, Gocław, Wawer, Marki, Ząbki, Wołomin, Rembertów, Wesoła, Otwock, Józefów, Legionowo

 

Call Now Button