Montaż i wymiana zamków Warszawa Tarchomin

Całodobowe, profesjonalne Pogotowie zamkowe WarszawaMontaż i wymiana zamków Tarchomin Tarchomin zatrudnia tylko najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy potrafią Państwu pomóc w skutecznym usunięciu awarii każdego zamka.

Zajmujemy się montażem i wymianą zamków. Klientom proponujemy najlepsze, sprawdzone i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa urządzenia zamkowe. Wymiana zamków jest naszą specjalnością, zawsze tak wykonujemy zlecenia, by na stolarce drzwiowej nie pozostawić żadnego śladu naszej ingerencji. Równie precyzyjnie przeprowadzamy montowanie zamków. Co więcej, na miejscu zdarzenia, przy sobie posiadamy szereg nowych modeli zamków, dlatego chcąc wymienić posiadany zamek na nowy, nie muszą Państwo samodzielnie zastanawiać się i poszukiwać go w sklepie. Ślusarz doradzi jaki zamek będzie dla Państwa najlepszy i dokona montażu zamków.

Zamki do drzwi – Sprzedaż, montaż i wymiana

W stałej sprzedaży posiadamy urządzenia zabezpieczające mienie znanych i cenionych producentów, w tym zamki Gerda i Dierre. To ważne, gdyż w ostatnich miesiącach w Warszawie policja odnotowuje wzrastającą liczbę włamań do drzwi marki Dierre, szczególnie tych sprzed 2012 roku. Zatem jeśli posiadają Państwo taki model drzwi, warto skontaktować się z nami w celu wymiany zamka na nowy.

Wykonujemy także awaryjne otwieranie drzwi, ta usługa jest częsta zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i firm. Także awaryjne otwieranie samochodów jest usługą ślusarską, jaką w tym mieście wykonujemy każdego dnia.

Pogotowie zamkowe na Tarchominie w Warszawie zaprasza!
Telefon: 500-692-600 – 24h na dobę!

Call Now Button