Montaż i wymiana zamków Warszawa Białołęka

Jesteśmy zespołem profesjonalnych ślusarzy, tworzących Pogotowie zamkowe na Białołęce w Warszawie.

Nasi ślusarze to najlepsi fachowcy w branży, Montaż zamka Dierre Białołękawykonujący montaż i wymianę zamków. Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie i z najwyższą starannością, w trosce o Państwa bezpieczeństwo. To szczególnie ważne teraz, kiedy w Warszawie na dużą skalę dokonywane są tak zwane „białe włamania” do drzwi Dierre zakupionych przez 2012 rokiem. Skontaktuj się z nami, bądź skuteczny, a zdążysz zabezpieczyć swoje mienie przed niepowołanym wtargnięciem osób trzecich.

Nasz zespół prowadzi montażu zamków,  serwis zamków tych marek oraz sprzedaż zamków Dierre oraz zamków Gerda.
Wymiana zamków jest naszą specjalnością. Równie starannie wykonamy montaż zamków.
Do zlecenia montowania zamków jesteśmy doskonale przygotowani, ponieważ posługujemy się wyłącznie najnowocześniejszymi narzędziami, które pozwalają nam na bezinwazyjne wykonywanie zleceń.

Usługi ślusarskie w Warszawie

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki i należą do niego miedzy innymi awaryjne otwieranie drzwi – każdego rodzaju. Znamy się na wszystkich modelach drzwi dostępnych na polskim rynku, dlatego śmiało dzwońcie Państwo do nas w przypadku wystąpienia jakiejkolwiek awarii.
Jeśli zatrząsną Państwo drzwi auta – warto skontaktować się z nami, profesjonalny ślusarz przyjedzie, by wykonać . Z naszych usług ślusarskich skorzystało już wiele osób, które obecnie należą do zadowolonych z naszej pracy Klientów.

Pogotowie zamkowe na Białołęce w Warszawie czynne jest 24 h / dobę!

Telefon: 500-692-600 Zapraszamy!

Call Now Button