Montaż i wymiana zamków Wołomin

Wymieniamy zamki Gerda, Dierre, Keso, Ikon i inne

W Wołominie koło Warszawy tworzymy Montowanie zamków w drzwiach WołominPogotowie zamkowe, zatrudniające profesjonalnych ślusarzy. Pomagamy Państwu w każdej trudnej sytuacji z zamkiem.
Obecnie policja w Warszawie informuje o pojawiających się tzw. „białych włamaniach” do drzwi marki Dierre zakupionych przez 2012 rokiem. Jeśli posiadają Państwo taki model drzwi, warto skontaktować się z nami. Sprawdzimy czy zamek działa bez zastrzeżeń, ewentualnie zaproponujemy optymalne rozwiązanie sytuacji. Wymiana zamków jest naszą specjalnością! Podejmujemy się również montażu zamków.Montowanie zamków wykonamy dla Państwa sprawnie, szybko i całkowicie bezinwazyjnie. W bieżącej sprzedaży posiadamy zamki Gerda i zamki Dierre, czyli certyfikowane urządzenia zabezpieczające mienie.
Pogotowie ślusarskie wykonuje też awaryjne otwieranie mieszkań i awaryjne otwieranie samochodów. Nasze usługi ślusarskie to fachowa praca wykonana z myślą o Państwa bezpieczeństwie!Pogotowie zamkowe Wołomin / k. Warszawy – polecamy się!
Telefon: 500-692-600
Czynne: 24 h / dobę
Call Now Button